İqtisadiyyat nazirinin müavini Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edib
Naxçıvanda vətəndaşların biznesin inkişafı, vergi, logistika və s. məsələlərlə bağlı müraciətlərinə baxılıb.
İqtisadiyyat nazirinin müavini Rövnəq Abdullayev Naxçıvan şəhərində regiondan olan vətəndaşları qəbul edib. Qəbula gələn vətəndaşlar sahibkarlığın inkişafı, güzəştli kreditlərin verilməsi, vergi, logistika və s. məsələlərlə bağlı müraciət ediblər.
Qəbulda hər bir vətəndaşın müraciəti dinlənilib, onlara müraciət etdikləri məsələlərlə bağlı əsaslandırılmış cavab və izahat verilib, araşdırma tələb edən müraciətlər isə baxılması üçün qeydiyyata alınıb.

Citizens' appeals regarding business development, taxation, logistics, and other matters have been reviewed in Nakhchivan.
Deputy Minister of Economy Rovnag Abdullayev has received citizens from the region in the city of Nakhchivan. The citizens attending the reception raised issues concerning entrepreneurship development, provision of concessional loans, taxation, logistics, and other matters.
The appeal of each citizen was heard at the reception; reasoned answers and explanations were provided regarding the issues raised, and appeals requiring further investigation were registered for review.