Mentorluq proqramı çərçivəsində "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibləri ilə növbəti görüş keçirilib
İqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarovun V "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibləri ilə görüşündə  idarəçilik, strateji qərarların qəbulu və iqtisadi transformasiya şəraitində peşəkar inkişaf məsələləri müzakirə olunub.
İqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov V "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibləri Elnur Məmmədli və Kamran Ələsgərovla Mentorluq proqramı çərçivəsində növbəti görüş keçirib.
Görüş zamanı idarəçilikdə institusional yanaşmalar, strateji qərarların qəbulu prosesində prioritetlər, eləcə də iqtisadi transformasiya şəraitində rəhbər şəxslər üçün zəruri bilik və bacarıqlar barədə fikir mübadiləsi aparılıb.
Bununla yanaşı, fərdi inkişaf planı çərçivəsində görülən işlər və əldə olunan nəticələr nəzərdən keçirilib, bu sahədə qazanılmış təcrübə dəyərləndirilib.

During the meeting between Minister of Economy Mikayil Jabbarov and the winners of the 5th "Yukselish" competition, issues concerning management, strategic decision-making, and professional development in the context of economic transformation have been discussed.
Minister of Economy Mikayil Jabbarov has held another meeting within the framework of the Mentorship Program with Elnur Mammadli and Kamran Alasgarov, the winners of the 5th "Yukselish" competition.
During the meeting, an exchange of views took place on institutional approaches in management, priorities in strategic decision-making, as well as the necessary knowledge and skills required for leaders amidst economic transformation.
In addition, the work carried out and results achieved within the individual development plan were reviewed, and the experience gained in this area was evaluated.