AR İqtisadiyyat Nazirliyi üzrə rəhbər vəzifəli şəxslərin 2022-ci il üçün vətəndaşların qəbul qrafiki

Vəzifəsi

Adı, atasının adı, soyadı

B.E

Ç.A

Ç

C.A

C

* Ş

Telefon

(ŞTK - 012)

Nazir

Mikayıl Çingiz oğlu Cabbarov

         

10:00-13:00

14:00-17:00

310-28-00

(2141)

Nazirin birinci müavini

Elnur Aydın oğlu Əliyev

14:00

16:00

     

11:00

13:00

 

310-28-00

(2151)

Nazir müavini

Niyazi Abdulla oğlu Səfərov

   

10:00

12:00

 

15:00

17:00

 

310-28-00

(2298)

Nazir müavini

Sevinc Telman qızı Həsənova

 

15:00

17:00

 

10:00

12:00

   

310-28-00

(2027)

Nazir müavini

Sahib Nurəddin oğlu Ələkbərov

10:00

12:00

 

15:00

17:00

     

310-28-00

(2203)

Nazir müavini

Rövnəq İbrahim oğlu Abdullayev

 

11:00

13:00

 

11:00

13:00

   

310-28-00

(2434)

Nazir müavini

Sahib Əli oğlu Məmmədov

 

14:00

18:00

 

14:00

18:00

   

310-28-00

(2442)

Aparatın rəhbəri

Ayaz Elman oğlu Əliyev

10:00 12:00

 

15:00 17:00

 

11:00 13:00

 

310-28-00

(2052)

Aparat rəhbərinin müavini

Amil Ağaismayıl oğlu Əlili

 

10:00

12:00

10:00

12:00

 

10:00

12:00

 

310-28-00

(2099)

Aparat rəhbərinin müavini

Allahverdi Oktay oğlu Paşayev

15:00

17:00

15:00

17:00

 

15:00

17:00

   

310-28-00

(2136)

Aparat rəhbərinin müavini

Fərid Rafiq oğlu Nuriyev

   

11:00

13:00

15:00

17:00

16:00

18:00

 

310-28-00

(2303)

Sahibkarlığın inkişafı siyasəti və tənzimlənməsi şöbəsinin müdiri

Elçin Arzu oğlu İbrahimov

 

10:00

12:00

11:00 13:00

14:00

16:00

16:00

18:00

 

310-28-00

(1136)

Sənaye şöbəsinin müdiri

Səməd Əlövsət oğlu Bəşirli

 

09:00 11:00

 

09:00 11:00

   

310-28-00

(2155)

Daxili nəzarət şöbəsinin müdiri

Elgün Nizaməddin oğlu Qədirov

10:00 12:00

11:00 13:00

 

16:00 18:00

15:00

17:00

 

310-28-00

(2196)

İnsan resursları şöbəsinin müdiri

Sevinc Məmməd qızı İsmayılova

11:00

13:00

15:00 17:00

16:00 18:00

 

10:00

12:00

 

310-28-00

(2341)

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsinin müdiri

Qumru Xanbaba qızı Əsgərova

10:00 12:00

 

10:00 12:00

10:00 12:00

15:00 17:00

 

310-28-00

(2141)

Regionların inkişafı və dövlət proqramları şöbəsinin müdiri

Hikmət Sədi oğlu Nəbiyev

11:00 13:00

15:00 17:00

   

16:00

18:00

 

310-28-00

(1155)

Mənzil-kommunal siyasəti

şöbəsinin müdiri

Nizami Yunus oğlu Qasımov

10:00 12:00

 

15:00

17:00

11:00 13:00

   

310-28-00

(2340)

Hüquq şöbəsinin müdiri

Tural Arif oğlu İsgəndərov

10:00 12:00

     

15:00 17:00

 

310-28-00

(2114)

Beynəlxalq təşkilatlarla əməkdaşlıq şöbəsinin müdiri

İnarə Nəriman qızı Mustafayeva

11:00 13:00

 

14:00 16:00

     

310-28-00

(2115)

Maliyyə və təminat şöbəsinin müdiri

İsmayıl Bahadir oğlu Aslanov

 

10:00 12:00

   

15:00 17:00

 

310-28-00

(2313)

Dövlət investisiyaları şöbəsinin müdiri

Əli Sabir oğlu Hacıyev

15:00 17:00

   

11:00 13:00

   

310-28-00

(1128)

Ticarət siyasəti və Ümumdünya Ticarət Təşkilatı şöbəsinin müdiri

Xəzər Zabit oğlu Bəşirov

   

11:00 13:00

 

16:00 18:00

 

310-28-00

(2035)

İqtisadi siyasət şöbəsinin müdiri

Elvin Veys oğlu Camalov

 

16:00 18:00

 

16:00 18:00

   

310-28-00

(2034)

Makroiqtisadi proqnozlaşdırma və təhlil şöbəsinin müdiri

Yalçın Saleh oğlu Əzizov

10:00 12:00

 

15:00 17:00

     

310-28-00

(2332)

Tarif-qiymət siyasəti şöbəsinin müdiri

Ceyhun Qəzənfər oğlu Nəcəfov

 

14:00 16:00

 

14:00 16:00

14:00 16:00

 

310-28-00

(1107/1182)

Dayanıqlı inkişaf və sosial siyasət şöbəsinin müdiri

Hüseyn Əmrah oğlu Hüseynov

 

11:00 13:00

 

14:00 16:00

   

310-28-00

(2404)

Ərazilərin bərpası və inkişafı

şöbəsinin müdiri

Zamin Ədalət oğlu Bədirxanov

14:00 16:00

 

14:00 16:00

 

14:00 16:00

 

310-28-00

(2031)

Elektron idarəetmə şöbəsinin müdiri

Sədiyar Səlim oğlu Əlibəyov

 

14:00 16:00

   

14:00 16:00

 

310-28-00

(2201)

İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri - mətbuat katibi

Abbas Murad oğlu Əliyev

14:00 16:00

11:00 13:00

 

14:00 16:00

   

310-28-00

(2042)

Əmlak Məsələləri Dövlət Xidmətinin rəisi

Mətin Balasən oğlu Eynullayev

       

10:00

13:00

 

490-24-08 (200)

Dövlət Vergi Xidmətinin rəisi

Orxan Faiq oğlu Nəzərli

 

10:00 13:00

       

403-88-86

(8886)

Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidmətinin rəisi

Məmməd Aslan oğlu Abbasbəyli

       

10:00

12:00

 

599-76-00

Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

Orxan Vidadi oğlu Məmmədov

09:00

13:00

 

14:00

18:00

09:00

13:00

   

404-04-01

Sahibkarlığın İnkişafı Fondunun İdarə Heyəti sədrinin vəzifəsini icra edən

Osman İsmayıl oğlu Xaliyev

09:00

13:00

14:00

18:00

   

09:00

13:00

 

310-23-01

(3447)

İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinin icraçı direktoru vəzifəsini icra edən

Yusif İkram oğlu Abdullayev

 

14:00

18:00

 

09:00

13:00

14:00

18:00

 

598-01-47/48

(3635)

İqtisadi İslahatlar Elmi-Tədqiqat İnstitutunun direktorunun birinci müavini-direktoru vəzifəsini

icra edən

Mahir Arzuman oğlu Hümbətov

   

09:00

13:00

14:00

18:00

09:00

13:00

 

430-89-33

“Azərbaycan İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin icraçı direktoru

Ülvi Eldar oğlu Mansurov

09:00

13:00

14:00

18:00

09:00

13:00

14:00

18:00

09:00

13:00

 

488-80-13

(1000)

Dördüncü Sənaye İnqilabının Təhlili və Koordinasiya Mərkəzinin icraçı direktoru

Tamerlan Həsən oğlu Tağıyev

14:00

18:00

09:00

13:00

14:00

18:00

     

310-28-00

(2243)

İqtisadi Zonaların İnkişafı Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri vəzifəsini icra edən

Elşad Nuru oğlu Nuriyev

09:00

13:00

 

14:00

18:00

 

09:00

13:00

 

599-67-67

(3845)

“Tikinti-Təchizat Birliyi“ MMC-nin direktoru

Anar Sabir oğlu İsgəndərov

14:00

18:00

09:00

13:00

 

14:00

18:00

   

310-28-00

(1144)

“Bakı Biznes Mərkəzi” MMC-nin direktoru

Seyran Eldar oğlu Məmmədov

14:00

18:00

09:00

13:00

 

14:00

18:00

   

437-12-90

Vətəndaşların müraciətləri ilə iş sektorunun müdiri - məsul şəxs

Rüfət Surxay oğlu Ağayev

09:00 18:00

09:00 18:00

09:00 18:00

09:00 18:00

09:00 18:00

 

310-28-00

(2141)