Biznes nümayəndələri, istehsalçılar, podratçılar, QHT-lər və vətəndaş cəmiyyətinin nümayəndələri regional tədbirdə iştiraka dəvət olunurlar
Asiya İnkişaf Bankı (AİB) tərəfindən cari ilin 4-5 oktyabr tarixlərində Filippin Respublikasının Manila şəhərində 11-ci AİB Biznes İmkanları Yarmarkası keçiriləcəkdir. Tədbirdə biznes nümayəndələri, istehsalçılar, podratçılar, QHT-lər və vətəndaş cəmiyyətinin nümayəndələri iştirak edə bilərlər. Yarmarka çərçivəsində satınalma, konsaltinq və layihənin idarə edilməsi üzrə AİB mütəxəssisləri ilə görüşlər və AİB tərəfindən maliyyələşdirilən layihələr barədə təqdimatlar nəzərdə tutulur.
İştirak üçün qeydiyyat tələb olunur. AİB tərəfindən qeydiyyat üçün müraciətin surətini sbessadi@adb.org elektron ünvanına göndərmək və suallar yaranacağı təqdirdə rabdukayumov@adb.org elektron ünvanı ilə əlaqə saxlamaq lazımdır.

Business representatives, manufacturers, contractors, NGOs and civil society representatives invited to participate in regional event
The 11th ADB Business Opportunities Fair will be held by the Asian Development Bank (ADB) on October 4-5 in Manila, the Republic of the Philippines. Business representatives, manufacturers, contractors, NGOs and civil society representatives can participate in the event. Meetings are planned within the framework of the fair with ADB experts on procurement, consulting and project management and presentations on ADB-financed projects.
Registration is required to participate. A copy of the application for registration by ADB should be sent to the e-mail address sbessadi@adb.org, and in case of questions, don’t hesitate to contact the e-mail address rabdukayumov@adb.org.