“Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığı” mövzusunda yerli şirkətlərin sərgisi keçiriləcək
Ulu öndərin 100 illik yubileyi ilə bağlı keçiriləcək yerli şirkətlərin sərgisində sənaye, kənd təsərrüfatı, qida, İKT, təhsil, inşaat, logistika, tekstil və digər sahələrdə fəaliyyət göstərən 150-dən çox şirkət məhsul və xidmətlərini təqdim edəcək.
Ümummilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə bağlı olaraq, 8-10 iyun tarixlərində “Baku Crystal Hall”da “Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığı” mövzusunda yerli şirkətlərin tanıtım sərgisi keçiriləcək.
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) və “Marsol Group”un birgə təşkilatçılığı ilə keçiriləcək sərgidə sənaye, kənd təsərrüfatı, qida, İKT, təhsil, inşaat, logistika, tekstil və digər sahələrdə fəaliyyət göstərən yerli şirkətlərin məhsul və xidmətləri nümayiş olunacaq.
150-dən çox şirkətin qatılacağı sərginin məqsədi Azərbaycan şirkətlərinin daha geniş tanıdılması, bazarlara çıxış imkanlarının genişləndirilməsi, iş adamları arasında biznes tərəfdaşlığının inkişaf etdirilməsi və yeni əməkdaşlıqların qurulmasıdır.
Sərgiyə qatılmaq istəyən şirkətlər ətraflı məlumat üçün müraciət edə bilərlər: (+994 12) 310 15 58 və ya *0555.

More than 150 companies operating in industry, agriculture, food, ICT, education, construction, logistics, textile and other fields will present their products and services at the exhibition of domestic companies to be held in connection with the great leader’s 100th anniversary.
A promotional exhibition of local companies on the theme "Heydar Aliyev and Azerbaijani entrepreneurship" will be held in "Baku Crystal Hall" on June 8-10 in connection with the 100th anniversary of national leader Heydar Aliyev.
Products and services of local companies operating in industry, agriculture, food, ICT, education, construction, logistics, textile and other fields will be exhibited at the exhibition, which will be held with the joint support of the Ministry of Economy, the Small and Medium Business Development Agency (KOBIA) and "Marsol Group".
The purpose of the exhibition, which will be attended by more than 150 companies, is to promote Azerbaijani companies, expand access to markets, develop business partnerships between businessmen, and establish new collaborations.
Companies intending to participate in the exhibition can apply for more information: (+994 12) 310 15 58 or *0555.