İqtisadiyyat nazirinin birinci müavini Göyçayda vətəndaşları qəbul edəcək
İqtisadiyyat nazirinin birinci müavini Elnur Əliyev 27 yanvar 2023-cü il tarixində Göyçayda (ünvan: Göyçay şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 98, Heydər Əliyev Mərkəzi) Ağdaş və Göyçay rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dən etibarən keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən Göyçay və Ağdaş rayonlarından olan vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin  "195-1" Çağrı Mərkəzində və ya rəsmi internet səhifəsindəki "Müraciətlər/vətəndaşların qəbulu/qəbula yazılın" bölməsində qeydiyyatdan  keçməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

First Deputy Minister of Economy Elnur Aliyev will receive citizens from Agdash and Goychay regions on January 27, 2023 in Goychay (address: avenue Heydar Aliyev, 98, Heydar Aliyev Center, Goychay city).
Reception of citizens will take place from 11:00.
Citizens from Goychay and Agdash regions who wish to come to the reception can apply on issues related to the activities of the Ministry by registering at the "195-1" Call Center of the Ministry of Economy or in the section "Applications/Citizen Reception/Register for Reception" on the official website.