Beşinci “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri ilə görüş keçirilib
İqtisadiyyat nazirinin beşinci “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri ilə görüşündə gənclərin fərdi inkişaf planı və Mentorluq proqramı çərçivəsində potensial addımlar müzakirə edilib.
İqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov beşinci “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri Elnur Məmmədli və Kamran Ələsgərovla Mentorluq proqramı çərçivəsində ilk görüşünü keçirib.
İqtisadiyyat naziri qalibləri müsabiqədə əldə etdikləri uğur münasibətilə təbrik edib, gənclərin bilik və bacarıqlarının daha da artırılmasının, şəxsi inkişafın önəmini vurğulayıb. İştirakçılar təhsil və peşəkar fəaliyyət istiqamətləri, həmçinin gələcək hədəfləri ilə bağlı məlumat veriblər.
Görüşdə qaliblərin fərdi inkişaf planı, idarəetmə və peşə bacarıqlarının inkişafı ilə bağlı fikir mübadiləsi aparılıb. Mentorluq proqramı müddətində potensial addımlar müzakirə edilib.

During the meeting of the Minister of Economy with the winners of the fifth “Yukselish” competition, the individual development plans of the mentees and potential steps within the framework of the Mentorship Program were explored.
Within the framework of the Mentorship Program, Minister of Economy Mikayil Jabbarov has held the first meeting with Elnur Mammadli and Kamran Alasgarov, the winners of the fifth “Yukselish” competition.
The Minister of Economy congratulated the winners on their success in the competition and highlighted the importance of further boosting the mentees’ knowledge and skills. The mentees provided information on their education and professional activity directions, as well as their future objectives.
During the meeting, views were exchanged on the winners’ individual development plans and the advancement of their professional skills. Potential steps throughout the Mentorship Program were discussed.