Dördüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri ilə görüşlər keçirilib
İqtisadiyyat naziri dördüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri ilə görüşlər keçirib, gənclərin fərdi və peşəkar inkişaf sahəsində əldə etdikləri nəticələr müzakirə edilib.
İqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov dördüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri Toğrul Yaqublu və Təbriz Əmmayevlə görüşlər keçirib.
Görüşlərdə qaliblərin Mentorluq proqramı çərçivəsində fərdi və peşəkar inkişaf sahəsində əldə etdikləri səriştələr, müsabiqənin karyera irəliləyişi baxımından yaratdığı üstünlüklər və yeni imkanlar müzakirə edilib.
Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri proqram müddətində keçirilən görüşlərin və iqtisadiyyatın müxtəlif istiqamətlərində aparılan müzakirələrin onların peşəkar inkişafında mühüm rol oynadığını qeyd ediblər. Görüşlərdə gəncləri maraqlandıran suallar cavablandırılıb, qazandıqları yeni bilik və təcrübələr barədə fikir mübadiləsi aparılıb.

Meetings held with winners of fourth “Yukselish” competition
The Minister of Economy of the Republic of Azerbaijan has held meetings with the winners of the fourth “Yukselish” competition; the results the young people have achieved in their individual and professional development have been discussed.
Minister of Economy of the Republic of Azerbaijan Mikayil Jabbarov has held meetings with Toghrul Yagublu and Tabriz Ammayev, the winners of the fourth “Yukselish” competition.
During the meetings, the capabilities the mentees have acquired in their individual and professional development within the framework of the Mentorship Program, the advantages and new opportunities the competition creates for career growth were discussed.
The winners of the “Yukselish” competition noted that the meetings held throughout the Mentorship Program, as well as the discussions conducted in various economic sectors play a significant role in their professional development. During the meetings, the questions of the mentees were answered; views were exchanged on the new knowledge and experiences they have acquired.