23 iyun 2025-ci il tarixdə iqtisadiyyat nazirinin müavini Anar Axundov Zaqatala, Balakən və Qax rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Zaqatala şəhəri, Car küçəsi 1 ünvanında Zaqatala rayon Heydər Əliyev Mərkəzinin inzibati binasında keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin rəsmi internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə və "195-1" Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

Deputy minister of economy to meet citizens in Zagatala
On June 23, 2025, Deputy Minister of Economy Anar Akhundov will hold a reception for citizens from the districts of Zagatala, Balakan, and Gakh.
The reception will be held from 11:00 AM at the administrative building of the Zagatala District Heydar Aliyev Center, located at 1 Jar Street, Zagatala city.
Citizens wishing to attend the reception can register on the official website of the Ministry of Economy and contact the Ministry's "195-1" Call Center to address issues related to the Ministry's areas of activity.